Тв комода Paris бела

Код на Производот: parisbela

Достапност:Има на залиха

2,789 ден 2,789

ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm и метална конструкција
Димензии на ТВ комодата:
Должина: 120 cm Висина: 33 cm Длабочина: 30 cm
Димензија на средната полица: Должина: 60 cm Висина: 14 cm Длабочина: 30 cm