-29%

Острилка за Ножеви

Код на Производот: ostrac

Достапност:Има на залиха

349 ден 249 ден 249
Идеална острилка за ножеви како за домашна употреба така и за во угостителски кујни, месари и.т.н.
Изработена од високо квалитетна пластика и нерѓосувачки челик за острење, со гумирана подлога за да не се лизга.
Димензии: 20.5 x 7 x 5 cm