-17%

Организер за во Садопер

Код на Производот: sadoper

Достапност:Има на залиха

179 ден 150 ден 150
Иновативен организер за во садопер.
Изработен од високо квалитетна ABS пластика.
Одличен прозвод за во секоја кујна, служи за подредување и исцедување на сунгери, жици за миење и.т.н.