-65%

Огрлица G18

Код на Производот: 3775

Достапност:Има на залиха

999 ден 350 ден 350

Уникатна огрлица за храбри жени. Идеална за вечерните часови исполнети со специјални моменти. Чувствувајте се посебно секоја вечерна пригода.