ТВ комода ТВ комода Myria

Код на Производот: myria

Достапност:Има на залиха

10,290 ден 10,290

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Ширина: 120 cm   Висина: 30 cm   Длабочина: 75 cm

Време на испорака: 10-14 дена