Мултифункционален организер Behind the Door

Код на Производот: NK28

Достапност:Има на залиха

399 ден 199 ден 199

Организер кој се закачува - може да се стави во спална соба, работна соба, бања, кујна, канцеларија, итн. Може да се закачи на врата и зазема сосема малку место.

Лесен и многу практичен за користење.

Клучеви, полначи за телефон, козметика, аксесоари за коса, очила, чорапи, детски играчки, картички и други предмети кои ги користите секојдневно може да се стават во овој организер за складирање.

Еколошки и практично, но исто така служи како добра декорација, може да заштеди простор со закачување на врата, гардеробер или во кујнските кабинети.

 

Можете да заштедите повеќе простор и време со тоа што ќе бидете организирани! Организерот може да се постави на која било врата. Овој организер е одличен и за под мијалникот, зад вратата или на шкафовите! Дискретно организирајте ги вашите предмети и секогаш знаејте каде се. Брзо и лесно решение за организирање на вашите предмети.