Мини селфи светло за телефон

Код на Производот: miniselfiering

Достапност:Има на залиха

299 ден 149 ден 149

Практичен и ултра модерен додаток за телефон кој ќе го користите одново и одново и никогаш нема да Ви биде доста од него.

Ви го претставуваме новиот аксесоар за Вашиот телефон- мини селфи светло за телефон кој ќе Ви овозможи додатна светлина а со тоа и дополнителна убавина на Вашите фотографии направени од Вашите паметни уреди.

Одличен е за правење селфи фотографии на забави, во ноќни клубови, ноќно време секаде каде што има недостаток на светлина.

Овој супер уникатен додаток можете да го поставите на Вашиот телефон, таблет па дури и лаптоп со што ќе можете да водите професионални онлајн разговори и да снимате најразлични професионални видеа, а притоа ќе имате перфектна светлина и квалитет на видеото.

-Додатокот го добивате со УСБ кабелче за полнење

- Овозможува три нивоа на светлина

- Поседува вградена батерија

- Мал и практичен, ќе можете да го носите секаде со Вас

- Во него поседува 36 LED диоди

- Можете да го прикачете на секој вид телефон без разлика на моделот