Комода Milan

Код на Производот: milan

Достапност:Има на залиха

12,712 ден 12,712

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена