Микрофибер Крпа - Сет/4

Код на Производот: krpi

Достапност:Има на залиха

199 ден 149 ден 149
Mикрофибер крпa за темелно бришење, сет од 4 броја. Крпите се изработени од микрофибер влакна со многу густа плетка во 4 различни бои. Може да се користат за бришење на различни предмети изработени од различни материјали. За во кујна, за бришење мебел, за стакло, за монитори, за ентериер во автомобил и.т.н. Многу се практични, се перат многу лесно, фиберот е материјал што не впива и од него се се отстранува без никаков проблем. Димензии: 30 x 30cm