Метална Сталажа за Ќоше

Код на Производот: stalaza

Достапност:Има на залиха

249 ден 249
Метална сталажа,исклучително практична која може да ја поставите на ќоше помеѓу два ѕида во купатилото, туш кабината или кујната.
Најпогодна е за туш кабина каде ќе може да си ги ставите шампоните,купките и другите аксесоари.
Сталажата може да ја користите и во кујната за да ги организирате зачините и кујнските алатки.
Сталажата исклучително лесно се монтира, доаѓа со 2 силиконски самолепливи држачи со исклучително силно лепило, кој само ги залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење. Пред да го залепите убаво избришете ја површината да биде сува.
Димензии: 26,7X26,7X6 см