Машинка за средување коса и брада

Код на Производот: masinka-za-sreduvanje-kosa-i-brada

Достапност:Има на залиха

699 ден 699

Мултифункционална машинка за коса и брада, која е еден од производите кој секој маж треба да го поседува за да изгледа средено и совршено. Високо квалитетна, составена од сечиво од нерѓосувачки материјал инокс, ќе се погрижи за Вашата коса и брада да изгледаат совршено и безпрекорно.

  • Подесете ја идеалната висина и должина на влакно што ја сакате и направете најразлични фризури и форми на брада со помош на многуте додатоци кои одат во комплет со машинката.
  • Комплетот ќе го добиете со повеќе сечива со различна висина, наменети за најразлични стајлинзи.
  • Идеална е за користење во домашни услови, со што ќе заштедите време и пари од скапите берберски салони. 
  • Лесна е и безбедна за употреба, воопшто не произведува силни звуци, многу лесно и едноставно  ќе можете да ја користите и кај мали деца.
  • Со оваа машинка со задоволство ќе можете да бидете сам свој стилист и да ја имате секогаш идеалната и совршена фризура и брада.
  • Се приспособува и идеално ги сече влакната од секој агол.

Секако, покрај мажи може да ја користат и жени.

Лесна е и не зафаќа воопшто простор, па ќе можете да ја земете секаде и да биде достапна секогаш за Вас.