Масажер со 3D ролери

Код на Производот: 3drolermasazer

Достапност:Има на залиха

499 ден 199 ден 199

Кажете збогум на болките во целото тело.

Од сега со помош на масажерот со 3D ролери, ќе имате се што Ви е потребно за болка и вкочанетост во било кој дел од Вашето тело, затоа што благодарение на комбинираниот  и уникатен дизајн, овој масажер овозможува комплетна релаксација и опуштање на Вашите раце, нозе, грб, врат, подлактица, лакт, бутовите, рамењата и сл.

Овој супер практичен масажер дава избалансиран третман на болките во било кој дел од телото, со помош на мијофасцијалната масажа.

Ќе немате потреба да посетувате скапи салони за масажа ниту пак да трошите пари и време на купување еден куп масажери погодни за секој дел од Вашето тело.

Овој масажер ќе се погрижи вкочанетоста и напнатоста во Вашите мускули да биде минато, а воедно ќе Ви го подобри расположението, циркулацијата во крвта и намалување на воспалението во било кој дел од Вашето тело.

Масажерот ќе можете да го користите како физикална терапија, така што со помош на уникатниот дизајн со 3D ролери, тој ќе ја опфаќа болната точка од повеќе агли, па така ќе ја елиминира болката.