Магична ракавица за миленици

Код на Производот: PM28

Достапност:Има на залиха

249 ден 249
Ракавица која го задржува вишокот влакна од миленичето!

Магична ракавица со силиконска гуна за масажа и отстранување на вишокот влакна од вашето милениче. Влакната се лепат на ракавицата кои потоа многу лесно се отстрануваат. Силиконските врвови на ракавицата успешно ги заменуваат металните четки. Пет-прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места. Со магичната ракавица повеќе нема да се грижите за вишокот влакна на вашите миленици.

Карактеристики на производ

  • Одлична за тимарење на вашите миленици
  • Го доловува допирот на вашата рака и нуди релаксирачка масажа
  • Над 175 силиконски врвови успешни ги заменуваат металните четки
  • Ги отстранува влакната од горното и долното крзно
  • Го одржува вашиот дом чист
  • Пет-прстниот дизајн овозможува да ги дофатите тешко достапните места
  • Влакната се лепат на ракавицата и потоа лесно се одлепуваат
  • Совршена за кучиња и мачки со долги, кратки или виткани влакна