ТВ комода Madrid

Код на Производот: madrid

Достапност:Има на залиха

8,466 ден 8,466

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.


Димензии на ТВ комодата:

Ширина: 180 cm  

Висина: 48,6 cm  

Длабочина: 35 cm

Димензии на средната полица: 

Ширина: 56,5 cm  

Висина: 15,7 cm

Висина на ногарки: 15 cm

Време на испорака: 10-14 дена