ТВ комода Luxe - Anthracite, Black

Код на Производот: 8683743790951

Достапност:Има на залиха

9,737 ден 9,737

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.