Комода Lelia

Код на Производот: leila

Достапност:Има на залиха

11,441 ден 11,441

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена