-16%

Комплет за дневна соба Lara

Код на Производот: 566BMS1506

Достапност:Има на залиха

20,990 ден 17,788 ден 17,788

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена