-26%

Мултинаменска Кујнска Ножица

Код на Производот: noznicka

Достапност:Има на залиха

199 ден 149 ден 149
Мултинаменска ножица која може да ја употребувате за сечење на различни работи, за отварање шишиња, кршење на јадкасти растенија и.т.н Изработена од високо квалитетна ABS пластика со сечило од не рѓосувачки челик. Димензии: 21.5 x 8.3 cm