Пластична кујнска алатка за сецкање

Код на Производот: kujnskaalatkazaseckanje

Достапност:Има на залиха

199 ден 199

Мала и парактична кујнска алатка, изработена од висококвалитетна нетоксична пластика.

Можете да сецкате лимони, домати,јаболка…

Мала е и воопшто не зафаќа простор во Вашата кујна.

Димензии:  18 x 8 x 4.5cm