-16%

Комплет за дневна соба Luxe Gold

Код на Производот: 8683742452089

Достапност:Има на залиха

25,690 ден 21,771 ден 21,771

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена