Комплет за дневна соба Luxe - орев

Код на Производот: 618BLY11711

Достапност:Има на залиха

19,990 ден 16,941 ден 16,941

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена