-14%

Комплет за дневна соба Luxe - Anthracite, Black

Код на Производот: 618BLY1169

Достапност:Има на залиха

19,590 ден 16,941 ден 16,941

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена