Комплет за дневна соба Anthracite - Gold

Код на Производот: 8683742452041

Достапност:Има на залиха

26,990 ден 20,924 ден 20,924

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена