Комплет за дневна соба Luxe

Код на Производот: 618BLY1171

Достапност:Има на залиха

19,499 ден 16,941 ден 16,941

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена