Клуб масичка на две нивоа

Код на Производот: klub-masicka-so-vgradeni-fioki

Достапност:Има на залиха

5,390 ден 5,390

 Уникатна и апсолутно модерна клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент во Вашиот дом. Ќе додаде дополнителна доза на уникатност и елеганција.

Дизајнот е уникатен и едноставен, со цел да се вклопи во секаков амбиент.

-Дизајнот е со две нивоа, што значи дополнителен простор за искористување.

Со леснотија ќе можете да ја вклопите во отворен или затворен амбиент.

Димензии на масичката: 100x48x42cm