Закачалка со чевларник Industrial

Код на Производот: 8683342806367

Достапност:Има на залиха

5,076 ден 5,076

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена