ТВ комода Havana

Код на Производот: tvhavana

Достапност:Има на залиха

7,626 ден 7,626

ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm

Димензии на ТВ комодата:

Должина: 178 cm  Висина: 44,8 cm  Длабочина: 34,6 cm