Комода Havana

Код на Производот: havana

Достапност:Има на залиха

8,466 ден 8,466

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Ширина: 180 cm  

Висина: 77,8 cm  

Длабочина: 41 cm

Време на испорака: 10-14 дена