ТВ комода + ѕидни полици Gold Line - Walnut, Black

Код на Производот: komplet

Достапност:Има на залиха

14,153 ден 14,153

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.
Димензии на Тв комода: Должина: 180 cm Висина: 48 cm
Длабочина: 30 cm Метални ногарки со висина 18 cm
Димензии на ѕидна полица: Ширина: 22 cm Длабочина: 21 cm Висина: 60 cm (2 парчиња)
Време на испорака: 10-15 дена