Тример за отстранување влакна од лицето

Код на Производот: flawless-trimer

Достапност:Има на залиха

399 ден 399

Сакате лесен и безболен начин за да се ослободите од несаканите влакна на лицето и телото,а истовремено да заштедите време,пари и енергија избегнувајќи ги болните депилации со восок? Решението е токму овој производ кој што исто така НЕМА да ја иритира вашата кожа !

Овој тример е толку мал и практичен,што буквално секогаш можете да го носите во вашата ташна и никој нема да знае дека го имате. Може да се користи секојдневно и едноставно да не дозволите да ви се појави ниту едно влакно. 

Тоа што го прави поразличен од обичните тримери е тоа што откако ќе го отстраните влакното тоа НЕМА да порасне погоглемо и подебело.

Работи на батерии: 1(една) 3ААА батерија