Плакар за во бања Erik- атлантик

Код на Производот: Erikat

Достапност:Има на залиха

7,364 ден 7,364

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена