ТВ комода Emma

Код на Производот: emma

Достапност:Има на залиха

9,490 ден 9,490

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена