ТВ комода Elsa

Код на Производот: elsa

Достапност:Има на залиха

9,314 ден 9,314

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена