-51%

Дводелен сет за вежбање

Код на Производот: dvodelensetzavezbanje

Достапност:Има на залиха

799 ден 399 ден 399

Модерен и комфорен сет за вежбање, топ плус хеланки за вежбање.

Изработени се од висококвалитетен материјал со спандекс, кој Ве затегнува и ѝ овозможува на кожата да дише.

Чувствувајте се удобно и самоуверено додека вежбате!