Ротирачка Сталажа(Дупла)

Код на Производот: duplastalaza

Достапност:Има на залиха

490 ден 490

Со оваа ротирачка сталажа на два спрата конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе ви се при рака.


Може да ја користите на работната маса во кујната,натказните,дури и во фрижидерот.
Освен во кујната може да ја корисите и во детската, во работната соба или во купатилото, за организација на предметите и реквизитите.
Сталажата е изработена од високо квалитетна АБС пластика, а механизмот за вртење има иноксни топчиња.


Димензии: Диаметар 25,5х25,5 , Висина помеѓу двата спрата 10,5 см