Даска за Сервирање - Бамбус (44x30см)

Код на Производот: kruznagol

Достапност:Има на залиха

520 ден 520
Прекрасна и функционална кружна даска со рачка за сервирање пица и ордевер, изработена од Бамбус.
Димензии: 44 x 30 см