ТВ комода Copenhagen

Код на Производот: copenhagen

Достапност:Има на залиха

10,590 ден 10,590

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена