Четка за миење садови

Код на Производот: XGX100

Достапност:Има на залиха

599 ден 399 ден 399

Повеќенаменска четка за миење садови

Има рачка со ергономски дизајн за удобно користење, на самата рачка има  пластичен резервоар – додадете малку средство за миење садови и притиснете на копчето за да додадете течност при миењето.

Заштедете време и направете го миењето полесно за вас.


Висококвалитентен материјал

Провиден резервоар каде може да се види колку средство имате останато.

Во пакет добивате и сунѓер за чистење.


Лесно ги отстранува тврдокорните дамки од садовите без да употребувате жица за чистење.