ТВ комода Boho

Код на Производот: boho

Достапност:Има на залиха

10,290 ден 10,290

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена