ТВ комода + ѕидни полици Black Line - Anthracite, Black

Код на Производот: blackan

Достапност:Има на залиха

14,153 ден 14,153

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Димензии на Тв комода: 

Должина: 180 cm  

Висина: 48 cm

Длабочина: 30 cm  

Метални ногарки со висина 18 cm

Димензии на ѕидна полица: 

Ширина: 22 cm  

Длабочина: 21 cm  

Висина: 60 cm (2 парчиња)

Време на испорака: 10-15 дена