ТВ комода Anika

Код на Производот: anika

Достапност:Има на залиха

9,466 ден 9,466

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена