-51%

Алка А29

Код на Производот: 3827

Достапност:Има на залиха

599 ден 299 ден 299

Оваа колекција дава класичен изглед и е наменета за секоја пригода.Елегантната алка со црно обоени кристали допринесуваат за едноставност и безвременски дизајн.