-51%

Алка А26

Код на Производот: 3824

Достапност:Има на залиха

599 ден 299 ден 299

Оваа колекција дава класичен изглед и е наменета за секоја пригода. Елегантната алка со кристали допринесува за едноставност и безвременски дизајн.