-51%

Алка А24

Код на Производот: 3822

Достапност:Има на залиха

599 ден 299 ден 299

Оваа колекција дава класичен изглед и е наменета за секоја пригода.Елегантната алка со кристали допринесуваат за едноставност и безвременски дизајн.