-71%

Алка А05

Код на Производот: 3803

Достапност:Има на залиха

999 ден 299 ден 299

Оваа колекција дава класичен изглед и е наменета за секоја пригода. Елегантната алка со кристали допринесува за едноставност и безвременски дизајн.