-51%

Алка 010

Код на Производот: 3828

Достапност:Има на залиха

599 ден 299 ден 299

Оваа колекција дава класичен изглед и е наменета за секоја пригода.Елегантната алка со кристали допринесуваат за едноставност и безвременски дизајн.