Алатка за сецкање лук

Код на Производот: alatkazaluk

Достапност:Има на залиха

149 ден 149

Љубител сте на лук? Ја имаме вистинската алатка за Вас.

Го сецка лукот на совршени малки коцки за само неколку секунди.

Го ставате лукот во садот, го затварате со горниот дел, притискате и вртите неколку секунди и готово. Лесно,брзо и едноставно.

Покрај лук можете лесно да исецкате кромид или пак ѓумбир.

Едноставен е за чистење и миење.