-54%

Алатка за сецкање јајца

Код на Производот: 598

Достапност:Има на залиха

149 ден 70 ден 70
Практична алатка за сечење јајца, изработена од цврста ABS пластика. Има два начини на сечење за добивање различни форми. Едноставно за користење, се става јајцето врз калапот и со горниот дел за сечење се претиска. За миг го сечете јајцето на неколку делови и веднаш можете да зачинувате, декорирате и.т.н.