Алатка за сецкање лук

Код на Производот: alatkaluk

Достапност:Има на залиха

199 ден 190 ден 190

Иновативна алатка за лесно и безбедно сецкање лук. Оваа алатка претставува стоп за ризиокот од сериозни повреди при сецкање на малите парчиња лук.


Многу лесно и едноставно за употреба, го ставате лукот врз ножевите го затварате капакот, притиската врз него и во резервоарот веќе го имате исецканиот лук.


Изработено од високо квалитетна ABS пластика со ножеви од не рѓосувачки челик.
Димензии: 7.5 х 6.5cm