Алатка - Нож за Зелка

Код на Производот: noz

Достапност:Има на залиха

80 ден 80
Мултинаменска Алатка - Нож која може да јасе користи за овошје и зеленчук.
А посебно е погодно за зелка. Исклучително практична и лесна за користење изработена од нерѓосувачки челик и дрвена рачка.